Apie DIZAINO laboratoriją

Mes baldų gamybos rinkoje nuo 2010-ųjų metų.

Per tuos metus mes įgijome nemažai darbo patirties, kuri leidžia mums patenkinti net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Nuolat tobuliname baldų projektavimo ir gamybos technologijas, keliame itin aukštus reikalavimus gaminių kokybei, todėl pagamintiems baldams suteikiame 2 metų garantiją. Mūsų ištikimais klientais jau tapo tokios kompanijos kaip: "Domus galerija", prekybos centras "Domino", UAB "Vilniaus kotedžai", UAB "Privee home" ir kt.

Mūsų įmonė gamina virtuvės, svetainės, prieškambario, miegamojo, vaikų kambario, biuro ir kt. baldus. Taip pat teikiame profesionalias baldų projektavimo ir dizaino paslaugas, projektuojame ir gaminame parodinius stendus.

Baldų gamyba

Šiais laikais kiekvienas remontuojantis darbo patalpas ar savo namus, taip pat įsirenginėjantis naujai pastatytą namą ar įsigytą butą, turi neribotas baldų pasirinkimo galimybes. Prekybos vietose puikuojasi platus asortimentas įvairių baldų: svetainės, miegamojo, virtuvės baldai, vonios kambario baldai, vaikų kambario baldai ir pan. Įvairių dydžių ir furnitūrų spintos, lovos, sekcijos, komodos, foteliai, krėslai ir t.t. laukia savo pirkėjų. Didelis pasirinkimas ir baldų pagal medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Maža to, rinkoje nemažai ir pardavėjų, kurie specializuojasi, pavyzdžiui, ispaniškų, skandinaviškų baldų prekyboje ir pan. Taigi, matyti, kad norintys įsigyti baldus turi itin dideles pasirinkimo galimybes.

Tačiau…prekybos vietose parduodami baldai yra masinės gamybos produktas. O tie, kurie vertina išskirtinumą ir nori vienetinio, unikalaus baldo, renkasi baldų gamybos paslaugą. Tokiu atveju baldininkai pagamins baldą, pagal Jūsų eskizą ir nuotrauką, pagal konkrečius pateiktus išmatavimus, iš Jūsų pasirinktų medžiagų.

Visiems baldams suteikiame 2 metų garantiją
Individualus požiūris į užduotį
Ilgametė patirtis užtikrina teikiamų paslaugų profesionalumą

Paslaugos

Baldų gamyba

Baldų gamyboje naudojame Europos standartus atitinkančias medžiagas. Gamyboje naudojamos medžiagos: LMDP, MDF, MDP, faneruotė, medžio masyvas, stiklas ir kt., furnitūra: BLUM, HETTICH, GRASS, FGV, GTV. Gaminame: virtuvės, svetainės, prieškambario, vonios kambario, vaikų, biuro bei kitus nestandartinius baldus.

Baldų projektavimas

Užsakant baldų gamybą svarbiausias etapas yra baldų projektavimas. Šiame etape atliekami tokie darbai kaip: patalpų matavimas ir jų įvertinimas ergonomiškumo ir funkcionalumo požiūriu, baldų stiliaus ir medžiagų parinkimas, eskizų braižymas, projekto derinimas su klientu, dizaino projekto tvirtinimas.

Techninio baldų projekto ruošimas

Techninio projekto ruošimas – tai specifinė baldų gamybos dalis, kurios metu nubraižoma tiksli baldo konstrukcija ir apskaičiuojamos visos reikalingos medžiagos. Vienas iš atvejų, kai reikalingas techninis baldų projektas yra tuomet, kai interjero dizaineriai Jums paruošia vizualinį Jūsų būsto, biuro ar kito komercinio objekto sprendimą ir Jūs jį norite įgyvendinti. Mūsų komandoje turime didelę patirtį turinčių projektuotojų, kurie paruoš techninį projektą baldų gamybai.

Rinkitės mus!

Mūsų darbai


Klientai

Liudmila

Užsisakėme baldus virtuvei rąstiniam namui pagal individualų užsakymą. Viskas atlikta nuostabiai, labai patenkinti.

rekvizitai.vz.lt

Edita

Buvom uzsisake virtuves baldus. Kokybe puiki, pagamino beveik laiku, pavelavo 4 dienas. O bendrai likom patenkinti. Patiko kad nuolat informuoja apie gamybos eiga. Tai manau jau didelis pliusas.

rekvizitai.vz.lt

Rita

Mes cia uzsisakeme virtuves baldus. Buvo labai daug nestandartiniu sprendimu, turejau brezini kokios virtuves noriu, buvau siuntusi keliems baldu gamintojams, bet tik Dizaino laboratorija sutiko padaryti butent taip kaip as noriu, neatkalbinejo, nekritikavo, nebruko savo nuomones kaip kiti gamintojai. Ir kaina padoriausia pasiule. Atvaziavo, ismatavo, pagamino, gamybos metu skambino man, aptarinejome iskilusius klausimus, atvaziavo, sumontavo. Kokybe baldu ir darbo puiki, bendravimas su klientu profesionalus. Esu labai patenkinta. Desimt balu

rekvizitai.vz.lt

Mindaugas

Labai ačiū už gražius ir kokybiškus baldus. Darbuotojai dirbo profesionaliai, kruopščiai, atsakingai.

rekvizitai.vz.lt

Petras

Nereaulus !

1000+ Laimingų klientų!

MUS REKOMENDUOJA!